top of page

O společnosti

Moderní technologie a komplexní služby

Společnost ProDomy.cz se orientuje na služby pro vlastníky a správce bytových domů.     Jedná se především o oblast měření a rozúčtování spotřeby tepelné energie a vody. K tomuto účelu využíváme moderní produkty s kódovaným rádiovým přenosem dat domácího výrobce, firmy Metra Šumperk.

  

Mezi nejvýznamnější zakázky patří dodávky indikátorů topných nákladů a bytových vodoměrů, jejich následný odečet, včetně rozúčtování nákladů. Prodomy.cz je přímým obchodním partnerem firmy Metra Šumperk. Zajišťujeme komplexní servis všech typů elektronických indikátorů této značky. V současné době máme na severní Moravě instalováno přes 90.000 indikátorů topných nákladů a vodoměrů.

Kromě poměrového měření  vody a tepla provádíme také výměny ventilů na radiátorech, montáže termostatických hlavic, výměny radiátorových těles a další běžné instalatérské práce v bytových domech. Součástí montáže nových měřidel je samozřejmě demontáže a zpracování údajů z dosluhujících měřičů.

 

vodomer rozmazane pozadi
kancelářské potřeby
itn%20pozadi_edited
_edited
_edited_edited
Add a Title

Další služby pro vlastníky bytových domů

Existuje více možností, které vedou ke snížení finanční náročnosti provozu bytových domů. ProDomy.cz nabízí majitelům bytových domů pojištění jejich nemovitosti za výrazně výhodnějších podmínek než jednotlivé pojistné smlouvy. Pojištění je realizováno prostřednictvím rámcové smlouvy. Vzhledem k  objemu pojištěného majetku za zhruba 3 mld.Kč jsou podmínky plně srovnatelné s těmi, které mají velká SBD či různé svazy. Naši klienti, bytová družstva a společenství vlastníků, ušetří 20% až 40% z částky placené za pojištění domu.

Bytovým družstvům a společenstvím vlastníků rádi nabídneme naše zkušenosti s činností BD a SVJ v oblasti zakládání družstev, vyřizování dotací, regenerace domů, prohlášení vlastníka, apod. Nabízíme také vypracování či obnovení Průkazu energetické náročnosti domu (PENB), pravidelné kontroly plynu v bytech, instalatérské práce a další.

Historie

Společnost ProDomy.cz byla založena v roce 2009 v Ostravě. V roce 2019 jsme otevřeli dvě nové pobočky v Brně a Olomouci. Rozšířili jsme tak nabídku vodoměrů a indikátorů topných nákladů také např. pro Boskovice, Blansko, Vyškov, Kuřim, Tišnov, Přerov, Prostějov, Letovice.

 

bottom of page